• ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

در باره ما

نمایندگی لجستیک فروتل ( مدیر وصاحب امتیاز سایت): اصفهان - خشایار افلاکی سورشجانی
شیوه کار لجستیک فروتل:
 

# در فاز اول دفاتر لجستيك فروتل بصورت نيمه سنتي و جزئی فعال خواهند شد و به مرور نيازمندي هاي كار دفاتر سيستمي خواهند شد.
لجستيك فروتل دفاتر و انبارهايي در هر شهر است كه محصولات فروشندگان بصورت متمركز در آن قرار دارند و بسته بندی و آماده سازی مرسولات جهت تحویل به پست و جمع آوري مرسولات و يا  انبارداري و آماده سازي سفارشات و تحويل به سيستمهاي حمل و نقل از طريق آنها صورت مي گيرد. (لجستيك غير متمركز شهري نياز به انبار نخواهد داشت).
مديريت نمايندگي انحصاري فروتل در هر شهرتشخيص مي دهد كه در چه نقاطي از شهر و به چه تعداد دفتر لجستيك مي تواند در سطح شهر فعال شود و تشخيص كيفيت و كميت مكاني لجستيك، هويت مدير دفتر و قرارداد و دريافت تضامين مربوطه با مديريت دفتر لجستيك و هماهنگي با فروتل انجام مي شود. خود نمايندگي فروتل هم مي تواند مدير دفتر لجستيك باشد.

فروتل در حال آناليز و تعيين رنكينگ محصولات و فروشنده ها و تمام مشتركين شركت است و اينكار اين امكان را به شبكه فروتل و شعب لجستيك خواهد داد كه در آينده نزديك سيستم فروش كالاهاي با كيفيت و با قيمت مناسب را از طريق لجستيك فعال كنيم كه در نتيجه ،  خدماتي مشابه ديجي كالا به مشتريان در سراسر ايران ارائه خواهد شد.

 

نكته) در شهر شما فروشندگان زيادي هستند كه به فروش سراسري نياز دارند و يا خبر ندارند كه چنين امكاني وجود دارد و به علت اينكه از اينگونه سيستمهاي فروش اطلاع ندارند و يا سواد و دانش اينكار را ندارند و يا وقت و حوصله اينكار را ندارند يا بسته بندي و پرينت فاكتورها و كار با پنل برايشان سخت است و... با وجود اينكه نياز دارند به اين دلايل كار نمي كنند ولي شما مي توانيد با دفتر لجستيك خود تمام اين مشكلات را براي ايشان حل كنيد و فقط كافيست فروشندگان اطراف و منطقه شهري خود را با اين امكان آشنا كنيد و ايشان را در دفتر لجستيك خود ثبت نام كنيد و همه اين كارها را در قبال دريافت هزينه شما براي ايشان انجام دهيد. با اينكار هم از تمام مشكلات فروشنده را رفع كرده ايد و هم فروش سراسري را براي وي فعال كرده ايد.

# تجارت الکترونیک واژه‌ای است که برای تجارت از طریق سیستم‌های اطلاعاتی، ارتباطی بکار می‌رود. تجارت الکترونیک با وجود این که مدت زمانی زیادی از عمر آن نمی‌گذرد ولی نقش بسزا و چشم گیری در زندگی روزمره ما به عهده گرفته‌است به طوری که اجتناب از آن کار آسانی نیست. یکی از ساده‌ترین و کار آمدترین نقش تجارت الکترونیک در زندگی روزمره کاربران اینترنتی، خرید و فروش اجناس و تبادل وجوه مربوطه از طریق کارتهای هوشمند می‌باشد.

ایران مانند دیگر کشورها، دارای شرکتهای بسیاری است که برای توسعه بازار خود به اینترنت وابسته‌اند. هدف بیشتر این شرکتها از پایگاههایی که در اینترنت ایجاد می‌کنند، همانا توسعه صادرات است.

در این شرایط و با توجه به اقتضای فضای جامعه تصمیم بر آن گرفتیم که ما نیز یکی از گسترش دهندگان تجارت الکترونیک و نیز شاید یکی از بهترین فروشگاه های ارائه دهنده خدمات فروش ، بر بستر اینترنت باشیم .

در این سایت محصولاتی ارائه می شود که از نظر قوانین و مقررات و شئونات اسلامی به دور باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد . 

" قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش‌­فاکتور منظور گردیده است، معتبر می‌باشد."